Zegarek na rocznicę ślubu

Rocznica ślubu to wspaniałe wydarzenie, które pozwala nam przypomnieć sobie ten wyjątkowy dzień, gdy zdecydowaliśmy się spędzić resztę życia z ukochaną osobą. To także moment, w którym można wyrazić swoje uczucia za pomocą odpowiedniego prezentu. Warto pomyśleć o takim podarunku jak zegarek na rocznicę ślubu dla swojej drugiej połówki.

Klasyczne męskie zegarki

Nie tylko mężczyzna powinien pomyśleć o prezencie na rocznicę ślubu. W końcu to wspólne święto i żona także musi się postarać. Dzisiaj można postawić na wyjątkowo atrakcyjny męski zegarek na rocznicę ślubu, który z pewnością spełnią oczekiwania zarówno eleganckich panów, jak i tych, którzy uwielbiają przygody. Świetnym pomysłem jest klasyczny zegarek Certina. Mamy tutaj do czynienia z piękną srebrną bransoletą i prostą formą. Jest to zegarek kwarcowy, dzięki czemu bardzo dokładnie wskazuje czas i zawsze można na nim polegać. Dla prawdziwych twardzieli i jednocześnie miłośników tradycyjnych mechanizmów, dedykowany jest wspaniały zegarek Tissot. Został bardzo ciekawie zaprojektowany, mamy tutaj do czynienia z widocznymi mechanizmami oraz rzymskimi liczbami, dzięki czemu całość wygląda bardzo efektownie i robi wrażenie. Skórzany pasek, szafirowe szkło i koperta ze stali szlachetnej to idealne połączenie, które z pewnością zostanie docenione przez każdego mężczyznę.

Zegarek Tissot, T099.405.16.418.00, Chemin des Tourelles Squelette
Zegarek Tissot, T099.405.16.418.00, Chemin des Tourelles Squelette

Prezent na rocznicę dla kobiety

Zegarek na rocznicę ślubu dla kobiety powinien z kolei być elementem biżuterii. Obecnie w ofercie najlepszych producentów można znaleźć zegarki z diamentami, na bransoletach oraz wiele innych ciekawych propozycji, dzięki którym żona z pewnością będzie zachwycona. Pięknie przy każdej kreacji prezentuje się chociażby zegarek Michael Kors. Koperta i bransoleta są złote, klasycznie wykończone, z dbałością o każdy detal. Z kolei kolor tarczy przypomina ocean, dzięki czemu wyróżnia się z każdej stylizacji i stanowi bardzo charakterystyczny detal. Jest to mechanizm kwarcowy, zastosowano tutaj szkło mineralne, a koperta jest wykonana ze stali szlachetnej. Kolejny zegarek na rocznicę ślubu to chociażby zegarek Tissot. Tym razem jest to propozycja w kolorze srebrnym. Mamy tutaj do czynienia z atrakcyjnymi zdobieniami, subtelnymi wskazówkami oraz z datownikiem, a więc całość jest także bardzo funkcjonalna. Zegarek wykonano ze stali szlachetnej, koperta została umieszczona na eleganckim białym, skórzanym pasku. Szafirowe szkło, tarcza z masy perłowej i automatyczny mechanizm to jedne z niezwykle ważnych zalet tego modelu.

Zegarek Tissot, T094.210.16.011.00, Flamingo
Zegarek Tissot, T094.210.16.011.00, Flamingo

Jak wybrać zegarek na rocznicę?

Nie jest łatwo znaleźć zegarek na rocznicę ślubu, ale z takim wyborem różnych modeli, nie powinno być aż tak wielkiego problemu. Eleganckie markowe zegarki zawsze się świetnie prezentują. Jeśli postawimy na klasyczne modele, to z pewnością będzie to doskonały wybór. W momencie, gdy nie chcemy ryzykować, można się zdecydować na karty podarunkowe. W ten sposób ukochana żona czy najlepszy mąż na świecie, będą mogli samodzielnie dokonać wyboru i postawić na taki zegarek na rocznicę ślubu, który spełni ich oczekiwania pod każdym względem.