Marka Bering – historia i wartości

Wybór zegarka może być czymś bardzo trudnym. Jedni stawiać będą na jakość, inni na wygląd, jeszcze inni na żaden z tych czynników nie zwrócą uwagi ze względu na to, że dla nich zegarek ma spełniać po prostu swoją funkcję. Jednak dla tych, którzy stoją przed dylematem – wybrać zegarek ze świetnym designem czy taki, który będzie trwały, na przeciw wychodzi marka Bering. W ofercie tego producenta znajdziemy wszystko, czego tylko wymagać możemy od naszego zegarka. Zegarki stanowią również idealny prezent na różne okazje, a taki stylowy dodatek ucieszy na pewno nawet najbardziej wymagające osoby. Ich dużą zaletą jest również funkcjonalność – możemy dobrać model w zależności od naszych preferencji a także sytuacji, w których będziemy taki zegarek nosić. Również na uwagę zasługuje bardzo uniwersalna kolorystyka.

Zegarek BERING, 14640-227, Męski, Solar
Zegarek BERING, 14640-227, Męski, Solar

Zegarki Bering

Do produkcji zegarków, które produkuje marka Bering używa się stali szlachetnej, tytanu oraz ceramiki. Tak trwałe materiały świadczą o tym, że są to zegarki najlepszej jakości i najwyższej klasy. Inspiracją do ich stworzenia był krajobraz Arktyki, co idealnie oddają chłodne odcienie bieli i srebra. Zegarki, które oferuje marka Bering będą idealnym dopełnieniem każdej stylizacji. W bogatym asortymencie, który ma dla nas producent, każdy odnajdzie idealny model dla siebie. Warto też dodać, że ceny tych zegarków nie należą do najwyższych, co jest ich kolejnym atutem.

Zegarek BERING, 12934-060, Damski, Classic
Zegarek BERING, 12934-060, Damski, Classic

Marka Bering – historia

Zegarek BERING, 12138-007, Damski, Classic
Zegarek BERING, 12138-007, Damski, Classic

Marka Bering produkcję zegarków rozpoczęła dopiero w 2008 roku. Sama idea, dzięki której powstały te zegarki, pochodzi jednak już z XVIII wieku. Nazwa tej marki ściśle związana jest z nazwiskiem pewnego żeglarza, Vitusa Beringa, który odbywał swoje rejsy w okolicach Arktyki. Do historii tej dołączyć można również nazwisko pewnego duńskiego biznesmena Rene Kaerskova, którego tak zafascynował krajobraz tej krainy wiecznego lodu, że zainspirowało go to do stworzenia marki zegarków, którą nazwał na cześć wspomnianego wcześniej żeglarza.

Estetyka zegarków Bering

W każdym modelu zegarków, które oferuje marka Bering zauważymy akcenty nawiązujące do Arktyki – do tego, co kojarzone jest z tym mroźnym obszarem. Produkty te charakteryzują się dużą harmonią, estetyką i oryginalnym pomysłem w łączeniu materiałów. Wysokiej jakości tym produktom dodaje fakt, że zastosowane w nich szafirowe szkło to bardzo trwały materiał, który trudno jest zarysować. Marka Bering to firma, która konkuruje z wieloma tego typu producentami pod względem jakości, estetyki a także ceny.

Zegarek BERING, 14426-010, Damski, Solar
Zegarek BERING, 14426-010, Damski, Solar

Zegarki Bering jako modny dodatek do każdej stylizacji

Zegarki, które nosi się na rękach, nie straciły na popularności nawet w dobie zegarków elektronicznych, które każdy ma w swoim telefonie, tablecie, komputerze. Teraz jednak nie służą już tylko sprawdzaniu, która jest godzina. Stanowią one również bardzo modny dodatek, który może być podkreśleniem i doda charakteru każdej stylizacji. W tej roli idealnie sprawdzą się zegarki, które w swojej ofercie ma marka Bering. Nadają się one zarówno do casualowych jak i bardziej formalnych stylizacji. Wszystko to za sprawą uniwersalnych barw, kształtu a także unikalnego designu.