Jaki wybrać zegarek na wiosnę i lato 2021

Modne zegarki na wiosnę i lato 2021 !

Zegarek od dawna już nie spełnia wyłącznie funkcji czasomierza. Dziś jest to niezbędny element codziennej stylizacji, klasyczna biżuteria, a w przypadku mężczyzn, podstawowa i często jedyna, na którą mogą sobie pozwolić. Jego wybór nie jest jednak łatwy i zależy od wielu czynników. Jak wybrać męski zegarek, który najlepiej będzie się prezentował na nadgarstku?

Zegarek to przede wszystkim dodatek, ozdoba, która powinna podkreślać stylizację. W przypadku zegarka dla panów powinien dodawać jeszcze elegancji, a przede wszystkim męskości. Z tym ostatnim nie jest jednak łatwo, zwłaszcza, gdy producenci zegarków zasypują nas tak wieloma modelami, różniącymi się nie tylko wyglądem, ale i przeznaczeniem. W przypadku męskiego zegarka zasada jest prosta – powinien mieć prosty design, pasować do stylu, wieku i osobowości oraz być funkcjonalnym. O zasadach tych powinny pamiętać również panie, które zdecydują się na zakup prezentu w postaci zegarka dla ukochanego mężczyzny.

Zegarek Tissot, T055.417.11.037.00, PRC200 CHRONOGRAPH

Modny zegarek męski nie musi od razu oznaczać ogromnej koperty, najlepiej na bransolecie. Coraz częściej decydujemy się na czasomierze na paskach skórzanych lub silikonowych, ze względu na wygodniejsze noszenie oraz większą wytrzymałość, a także niższe koszty wymiany. Wartą uwagi propozycję przedstawia marka Tissot w modelu Seastar 1000 Powermatic 80. Ten zegarek to „automatyczny” wybór dla nurków. Dzięki bardzo wysokiej odporności na wodę (do ciśnienia 30 bar/300 m/1000 stóp), przykręcanej koronce oraz obracanym w jedną stronę bezelu umożliwiającemu odczytanie czasu zanurzenia, Tissot Seastar 1000 to najlepszy zegarek do nurkowania. Dodatkowo ten wyjątkowy model napędzany jest przez mechanizm Powermatic 80.

Zegarek Tissot, T120.407.17.041.00, Męski, Seastar 1000 Powermatic 80

Ciekawą propozycją jest także Zegarek Tissot T116.410.11.047.00. Tissot Gent XL to zegarki z bardzo różnorodnej kolekcji, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Znajdują się tutaj modele w swobodnym, miejskim stylu, jak również bardziej klasyczne. Dostępne są zegarki na skórzanym, bądź tekstylnym pasku oraz na bransolecie ze stali nierdzewnej.
Tissot Gent XL to szwajcarska jakość, w niezrównanej cenie.

Zegarek Tissot, T116.410.11.047.00, Męski, GENT XL

Połączenie elegancji i tradycyjnego stylu możemy odnaleźć w Zegarku Tissot T063.610.16.058.00. Rodzina modeli Tissot Tradition dodaje ultranowoczesnemu zegarmistrzostwu Tissot odrobinę uzasadnionej nostalgii. Współczesną technologię zamknięto w wyrazistym wzornictwie w stylu vintage. Zaawansowana funkcjonalność jest idealnie zbalansowana klasycznymi detalami i subtelnymi tradycyjnymi wykończeniami. Design dopełniają takie elementy, jak giloszowanie tarczy i łagodne linie koperty. Tissot Tradition to dla jego użytkowników obietnica nieskończonych godzin precyzji i trwale dobrego wyglądu.

Zegarek Tissot, T063.610.16.058.00, TRADITION

Sprawdź ofertę Zegarków Tissot