Diesel tylko dla odważnych

Wskazać można obecnie naprawę wiele znanych producentów zegarków, którzy cieszą się popularnością i uznaniem na całym świecie. Zalicza się do nich między innymi marka Diesel, którą sygnowane są zarówno zegarki damskie, jak i męskie.

Marka Diesel to najlepszy przykład na to, że w jednym zegarku połączyć można funkcjonalność, innowacyjność, indywidualizm oraz ciekawy design. Wszystkie modele wykonywane są z najwyższej jakości materiałów, co zapewnia klientom wieloletnie użytkowanie. Zegarek marki Diesel to pewność, że osoba go nosząca nie zginie w tłumie. To także sposób na podkreślenie swojego charakteru i doskonałego gustu.

Początki marki

Założycielem marki Diesel jest Renzo Rosso. To właśnie on w miejscowości Molvena w roku 1978 założył swoją firmę, która z czasem zaczęła się intensywnie rozrastać, zyskując kolejnych klientów. Otwierając własny biznes, chciał przede wszystkim promować nowych projektantów, którzy charakteryzowali się nowymi i nie stosowanymi dotąd pomysłami. W efekcie pojawiły się modele stanowiące połączenie interesującego wzornictwa z najwyższej jakości materiałami. Pierwszy sklep, w którym kupić można było zegarek marki Diesel, rozpoczął swoją działalność w roku 1996 w Nowym Jorku.

Cechy charakterystyczne

Tym, co odróżnia zegarki marki Diesel od pozostałych dostępnych na rynku, jest przede wszystkim fakt odrzucania trendów narzucanych przez światowych projektantów ze świata mody. Marka Diesel od początku istnienia charakteryzuje się odrębnym, unikatowym stylem, który sprawia, że jej zegarków nie da się pomylić z żadnymi innymi. Przykuwające wzrok kolory, oryginalne kształty kopert, interesujące detale – wszystko to dostrzec można właśnie na zegarkach Diesel.

Dla odważnego mężczyzny nie bojącego się kolorów

To z kolei propozycja dla panów, którzy lubią akcenty kolorystyczne w swoich stylizacjach, a jednocześnie lubią wyróżniać się z tłumu. Zegarek łączy w sobie kolor szary i intensywną czerwień, która dodaje mu drapieżnego pazura.

Zegarek Diesel, DZ7370, Męski
Zegarek Diesel, DZ7370, Męski

Dla miłośnika techniki

Ten model przypadnie do gustu każdemu mężczyźnie, który chociaż trochę interesuje się techniką oraz budową zegarków. Zegarek sprawia wrażenie, jakby wyraźnie widoczne były wszystkie elementy znajdujące się w jego wnętrzu. Do tego tarcza wraz z kopertą umieszczone są na solidnym, eleganckim skórzanym pasku, który doda klasy każdemu mężczyźnie.

Zegarek Diesel, DZ1206
Zegarek Diesel, DZ1206

Zaprezentowane zegarki marki Diesel to tylko niewielki wycinek tego, co oferuje swoim klientom producent. Doskonale obrazują one jednak cechy charakterystyczne marki Diesel i pokazują, jak wyjątkowe są to zegarki.