Czy warto zamówić zegarek Tissot z grawerem?

Grawerowanie zegarków cieszy się coraz większą popularnością. Wiele osób decyduje się na takie rozwiązanie, ponieważ można w ten sposób spersonalizować zegarek Tissot dla siebie lub innej osoby.

To idealny sposób na to, aby oryginalnie przekazać swoje życzenia, myśli lub najskrytsze uczucia. Grawer na zegarku wygląda bardzo efektownie i stanowi piękną oraz trwałą pamiątkę.

Zegarek Tissot z grawerem – na jaką okazję?

Grawerowanie zegarka to idealny pomysł na prezent i podkreślenie naszych wyjątkowych zamiarów. Sprawdza się w każdej sytuacji. Jest świetnym wspomnieniem, pamiątką i dodatkiem na wiele długich lat.

Zegarki z grawerem dajemy z okazji:

Pierwszej Komunii Świętej,
osiemnastych urodzin,
rocznicy ślubu,
awansu,
jubileuszu kariery zawodowej,
wielu innych ważnych wydarzeń w życiu.

Co można wygrawerować na zegarku?

Oczywiście najpopularniejszym wyborem jest wygrawerowanie napisu. Istnieje jednak również możliwość wykonania logotypu, znaku itp., aby jeszcze bardziej wzmocnić przekaz. Może to być: serce, logo firmy, znak przyjaźni, czy cokolwiek innego, co będzie chciał przekazać klient. W przypadku nietypowych pomysłów warto skontaktować się z pracownikami w celu omówienia niestandardowego zamówienia.

Kupując zegarek Tissot dla siebie można spersonalizować go takimi informacjami jak:

imię i nazwisko,
grupa krwi,
bardzo ważna data w naszym życiu,
myśl,
cytat,
sentencja.

Ile kosztuje grawerowanie zegarka?

Decydując się na zamówienie zegarka, którego cena wynosi minimum 300 zł, możemy liczyć na grawerowanie gratis. W przypadku tańszych zamówień trzeba liczyć się z dodatkowym, niewielkim kosztem w wysokości 30 zł.

Grawer może być wykonany na kopercie, zapięciu albo bransolecie. Nie obowiązuje żaden limit znaków, a jedynym ograniczeniem jest wielkość elementu, na którym wykonywane zostanie grawerowanie.

Zegarek Tissot, T101.410.11.051.00, PR 100 GENT

Trzeba wziąć również pod uwagę to, że na deklach zegarków producenci zamieszczają wiele informacji dotyczących marki, logotypu, klasy wodoszczelności, materiału z jakiego został wykonany itd. Nasi pracownicy zawsze konsultują się z klientem w celu ustalenia szczegółów, gdzie ma być wykonana dedykacja oraz jej objętość.

Grawerowanie wykonane jest w technologii laserowej, a więc zegarek Tissot i jego mechanizm są w pełni bezpieczne. Tego typu zamówienie nie ma możliwości zwrotu, ponieważ wykonane jest na indywidualne zamówienie i ciężko byłoby ponownie sprzedać taki produkt.

Grawerowanie nie wpływa na gwarancję zegarka. Jest ona zachowana bez względu na to, czy zegarek Tissot jest z grawerem, czy bez.

Wygrawerowany zegarek Tissot to najpiękniejsza pamiątka na całe życie.

Zegarek Tissot z grawerem to prezent doskonały, uniwersalny, osobisty, praktyczny oraz wyjątkowo sentymentalny. Decydując się na taką usługę, należy dokładnie zastanowić się nad treścią dedykacji i wybrać sklep, który posiada fachowców z doświadczeniem oraz dysponuje wysokiej jakości sprzętem technologicznym.

W kilkudziesięciu znakach można zawrzeć naprawdę wiele ważnych dla nas informacji. Decydując się na grawerowanie zegarka jako prezent, możemy umieścić głębokie przesłanie, piękny cytat albo po prostu imię z datą.

Poniżej można znaleźć kilka prostych przykładów w przypadku grawerowania sentencji:

Carpe Diem
Spiesz się powoli
Czas przemija – My nie
Zawsze jesteś w samą porę
Zawsze jest czas na Miłość
Z Tobą zawsze mi po drodze
Bądź Panem/Panią swojego czasu
Niech odmierza same szczęśliwe chwile.
Czas to pieniądz. W dowód uznania za Twoją pracę
Jesteśmy wieczni i nieskończeni jak czas

SPRAWDŹ OFERTĘ ZEGARKÓW TISSOT