Calvin Klein – z nowym zegarkiem w Nowy Rok!

Wielkimi krokami zbliża się do nas najbardziej magiczny czas w całym roku: czas Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku. Pod choinką z pewnością większość z nas znajdzie upragnione prezenty. Nie oznacza to jednak, że nie warto wprowadzić także nowej tradycji – praktyczny prezent można podarować sobie również z okazji Nowego Roku.

Każdy, kto chce zrobić na Nowy Rok prezent sobie lub komuś dla siebie bliskiemu, powinien rozważyć zakup zegarka. Pomoże on skutecznie odmierzać czas do kolejnych pełnych magii dni w dopiero co rozpoczętym roku. Świetnym pomysłem są zegarki marki Calvin Klein, które charakteryzują się doskonałą jakością oraz niebanalnym designem.

Model dla kobiet ceniących nowoczesność

Zegarek z limitowanej edycji Delight Lady to propozycja na podarek dla tych wszystkich kobiet, które cenią sobie rozwiązania nowoczesne i charakteryzujące się interesującym designem. Zegarek zachwyca wspaniałą formą, która przykuwa uwagę. Złoty kolor dodaje mu jeszcze większej klasy.

Zegarek Calvin Klein, K4F2N516, Impetuous
Zegarek Calvin Klein, K4F2N516, Impetuous

Model dla miłośniczek klasyki

Prezentowany zegarek wchodzący do ekskluzywnej serii Bold to doskonała propozycja dla wszystkich kobiet uważających się za miłośniczki klasyki. Tradycyjna forma sprawia, że zegarek doskonale pasował będzie do każdej okazji i stylizacji w każdym stylu. Nie rzuca się nadmiernie w oczy, ale jednocześnie zachwyca swoją ponadczasową elegancją. Propozycja, która zawsze będzie modna.

Zegarek CALVIN KLEIN, K5A31BLG, Bold Lady
Zegarek CALVIN KLEIN, K5A31BLG, Bold Lady

Model dla mężczyzn będących zwolennikami klasyki

To zegarek analogiczny do tego, który zaprezentowany został powyżej. Zaprojektowany został jednak z myślą o mężczyznach. Zachwyca klasycznym wyglądem, który nigdy nie wyjdzie z mody. Takie zegarek to prezent ponadczasowy, który służyć będzie przez wiele naprawdę długich lat. Prosty design i perfekcja wykonania to jego cechy charakterystyczne.

Zaprezentowane zegarki słynnej marki Calvin Klein to jedynie niewielki wycinek tego, co można znaleźć. Wybór jest tak ogromny, że każdy wybierze model perfekcyjnie dopasowany do oczekiwań i preferencji. Czy to swoich, czy kogoś bliskiego.