Zegarek na rocznicę ślubu

Opublikowano przez Marcin Rusinek

Rocznica ślubu to wspaniałe wydarzenie, które pozwala nam przypomnieć sobie ten wyjątkowy dzień, gdy zdecydowaliśmy się spędzić resztę życia z ukochaną osobą. To także moment, w którym można wyrazić swoje uczucia za pomocą odpowiedniego prezentu. Warto pomyśleć o takim podarunku jak zegarek na rocznicę ślubu dla swojej drugiej połówki.

Klasyczne męskie zegarki

Nie tylko mężczyzna powinien pomyśleć o prezencie na rocznicę ślubu. W końcu to wspólne święto i żona także musi się postarać. Dzisiaj można postawić na wyjątkowo atrakcyjny męski zegarek na rocznicę ślubu, który z pewnością spełnią oczekiwania zarówno eleganckich panów, jak i tych, którzy uwielbiają przygody. Świetnym pomysłem jest klasyczny zegarek Certina. Mamy tutaj do czynienia z piękną srebrną bransoletą i prostą formą. Jest to zegarek kwarcowy, dzięki czemu bardzo dokładnie wskazuje czas i zawsze można na nim polegać. Dla prawdziwych twardzieli i jednocześnie miłośników tradycyjnych mechanizmów, dedykowany jest wspaniały zegarek Tissot. Został bardzo ciekawie zaprojektowany, mamy tutaj do czynienia z widocznymi mechanizmami oraz rzymskimi liczbami, dzięki czemu całość wygląda bardzo efektownie i robi wrażenie. Skórzany pasek, szafirowe szkło i koperta ze stali szlachetnej to idealne połączenie, które z pewnością zostanie docenione przez każdego mężczyznę.

Prezent na rocznicę dla kobiety

Zegarek na rocznicę ślubu dla kobiety powinien z kolei być elementem biżuterii. Obecnie w ofercie najlepszych producentów można znaleźć zegarki z diamentami, na bransoletach oraz wiele innych ciekawych propozycji, dzięki którym żona z pewnością będzie zachwycona. Pięknie przy każdej kreacji prezentuje się chociażby zegarek Michael Kors. Koperta i bransoleta są złote, klasycznie wykończone, z dbałością o każdy detal. Z kolei kolor tarczy przypomina ocean, dzięki czemu wyróżnia się z każdej stylizacji i stanowi bardzo charakterystyczny detal. Jest to mechanizm kwarcowy, zastosowano tutaj szkło mineralne, a koperta jest wykonana ze stali szlachetnej. Kolejny zegarek na rocznicę ślubu to chociażby zegarek Tissot. Tym razem jest to propozycja w kolorze srebrnym. Mamy tutaj do czynienia z atrakcyjnymi zdobieniami, subtelnymi wskazówkami oraz z datownikiem, a więc całość jest także bardzo funkcjonalna. Zegarek wykonano ze stali szlachetnej, koperta została umieszczona na eleganckim białym, skórzanym pasku. Szafirowe szkło, tarcza z masy perłowej i automatyczny mechanizm to jedne z niezwykle ważnych zalet tego modelu.

Jak wybrać zegarek na rocznicę?

Nie jest łatwo znaleźć zegarek na rocznicę ślubu, ale z takim wyborem różnych modeli, nie powinno być aż tak wielkiego problemu. Eleganckie markowe zegarki zawsze się świetnie prezentują. Jeśli postawimy na klasyczne modele, to z pewnością będzie to doskonały wybór. W momencie, gdy nie chcemy ryzykować, można się zdecydować na karty podarunkowe. W ten sposób ukochana żona czy najlepszy mąż na świecie, będą mogli samodzielnie dokonać wyboru i postawić na taki zegarek na rocznicę ślubu, który spełni ich oczekiwania pod każdym względem.