Pomyśl o prezencie już dziś – elegancka doxa pod choinką

Opublikowano przez Marcin Rusinek

Nim się obejrzymy, a będziemy zasiadać z bliskimi do wieczerzy wigilijnej. W bardzo wielu domach w tym dniu pod choinką układa się rozmaite prezenty i podarki. Jeżeli w Twojej rodzinie również jest taki zwyczaj, a osobie bliskiej Twojemu sercu chcesz podarować prezent niezwykły, postaw na zegarek marki DOXA.

DOXA to firma z wieloletnią tradycją – powstała w 1889 roku na terenie kantonu Neuchâtel Jura. Jej założycielem był Georges Ducommun, który już w wieku dwunastu lat rozpoczął naukę w zakładzie, którego specjalnością było montowanie mechanizmów w zegarki. Mając dwadzieścia lat, założył własny zakład, w którym początkowo jedynie naprawiał te czasomierze, który były zepsute. Z czasem zaczął produkować swoje. Istotny dla rozwoju firmy był rok 1908, kiedy to opatentował pierwszy mechanizm mający aż ośmiodniową rezerwę chodu. Od tego dnia firma sukcesywnie pięła się na szczyt. Dzisiaj jest jedną z bardziej znanych i cenionych – oferuje zegarki światowej klasy, które wybierane są zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn.

Klasyczna elegancja dla kobiet

Ten model to idealny wybór, jeśli szukamy prezentu dla kobiety. Zegarek klasyczny, elegancki, idealnie sprawdzają się na co dzień. Będzie świetnym podarkiem dla prawdziwej kobiety sukcesu poszukującej czasomierza, który nosić będzie mogła bez względu na okazję. Ten zegarek może wspaniale dopełnić najlepszą biznesową stylizację. Do tego jest solidny i będzie służył bardzo długo.

big_357-35-021-02

Klasyczna elegancja dla mężczyzn

Ten zegarek to świetny wybór, jeśli obdarować mamy eleganckiego mężczyznę, który w każdej sytuacji musi wyglądać doskonale. Czasomierz umieszczony jest na klasycznym skórzanym pasku, przez co idealnie pasuje zarówno do garnituru, jak i mniej formalnych stylizacji. Szafirowe szkiełko skutecznie chroni tarczę zegarka przed zniszczeniem. Propozycja na wymarzony prezent dla mężczyzny, który ceni sobie produkty najwyższej jakości.

Zegarek dla mężczyzn nowoczesnych

Ten model to świetny prezent dla mężczyzny nowoczesnego, który jednocześnie bardzo ceni sobie nutkę klasyki. Nowatorska tarcza, która prezentuje mechanizm umieszczony wewnątrz zegarka to ukłon w stronę rozwiązań nowatorskich. Klasyczny skórzany pasek to natomiast element nawiązujący do klasyki. Taki prezent przypadnie do gustu mężczyźnie niebanalnemu, który nie boi się spojrzeń innych.

big_D154SWH

Dla miłośniczek sportu

DOXA to nie tylko eleganckie zegarki, które nosić można na spotkania biznesowe. To także modele sportowe. Prezentowany czasomierz to idealny wybór na prezent, jeśli osobą obdarowaną ma być nowoczesna kobieta kochająca aktywność fizyczną. Delikatny niebieski kolor przypadnie do gustu każdej pani, kwarcowy mechanizm zapewni precyzyjne odmierzanie czasu.

large_700-15-241-25

DOXA to marka proponująca szereg zegarków w różnym stylu i o różnych funkcjach. Dzięki temu każdy ma szansę wybrać idealny prezent dla bliskiej sobie osoby.