Idealny zegarek na prezent dla niej

Opublikowano przez Marcin Rusinek

Zegarek to praktyczne akcesorium, które może być zarówno ozdobą czy elementem zestawu biżuterii, jak i funkcjonalnym, oferującym dodatkowe funkcje narzędziem. Na rynku dostępne są najróżniejsze typy i kolory zegarków o rozmaitych kształtach tarcz i tworzywach bransolet. W bogatej ofercie sklepów stacjonarnych oraz internetowych na pewno każda kobieta znajdzie coś dla siebie.

1. Zegarek Calvin Klein, K7W2M511, Damski, Addict Medium

Ekskluzywny zegarek damski od Calvina Kleina ma wyjątkowy kształt. Został wykonany ze stali szlachetnej, zawiera mechanizm kwarcowy. Prostota i delikatność, a zarazem nowoczesność sprawiają, że doskonale zdobi kobiecą rękę.

2. Zegarek Certina, C025.210.22.117.00, DS PODIUM LADY

 

Wyjątkowy prezent dla kobiety, która uwielbia błyszczeć. Okrągła koperta wyposażona jest bowiem w tarczę z masy perłowej otoczona 18-karatowym złotem, zaś w miejsce godzin umieszczono kamienie szlachetne. Zegarek znajduje się na skórzanym pasku.

3. Zegarek Atlantic, 29017.43.23, ELEGANCE Ladies`

Zegarek z nieco niższej półki cenowej, o ciekawym designie. Tarczę wyznaczają indeksy, zaś koperta jest podłużna. Bransoletę wykonano ze stali szlachetnej. Doskonały dla kobiet lubiących prostotę.

4. Zegarek Casio, BGA-110-7BER, BABY-G

Idealny prezent dla dynamicznych kobiet uprawiających sport. Jest wodoszczelny (do 100 metrów) i wyposażony w osobną tarczę sekundową. Ozdobioną modną, dziewczęcą kolorystyką.

5. Zegarek Casio, LTP-2069L-7A2VEF, Classic Collection

Casio to zarówno nieco niższa półka cenowa, jak i gwarancja wysokiej jakości. Ten zegarek będzie modnym dodatkiem dla kobiet lubiących piękno i prostotę. Wyposażony jest w datownik wskazujący dzień tygodnia i miesiąca. Uroku dodaje błękitny, skórzany pasek.

6. Zegarek Tissot, T094.210.16.011.00, Flamingo

Również z nieco niższej półki cenowej, jest designerskim dodatkiem dla wielbicielki mody i aktualnych trendów. Wyposażony w efektowny pasek ze skóry.

7. Zegarek Fossil, AM4481

 

W przedziale do 500zł zegarek, który doskonale pełni funkcję modnej bransoletki. Ciekawie zaprojektowana koperta wyposażona jest w cyrkonie. Elegancką, klasyczną bransoletę wykonano ze stali szlachetnej.

8. Zegarek Timex, TW5M17200, Damski, Ironman

9. Zegarek SEIKO, SYMG44K1, AUTOMATIC

Zegarek z nieznacznie wyższej półki cenowej dla kobiet żyjacych ekologicznie. Ten zegarek nie wymaga bowiem żadnych baterii, gdyż sprężyna nakręca się pod wpływem balansu wytwarzanego przez ruch ciała.

10. Zegarek Lorus, RG235JX9

Zegarek w przedziale cenowym do 500 zł dla kobiet lubiących minimalizm i nowoczesność. Elegancka czarna tarcza wyposażona jest w czytelne, kontrastujące oznaczenia. Bransoletę wykonano ze stali szlachetnej.